Change the language
Promocje
Ultrasonid kąpiel do myjek ultradźwiękowych - 1 litr
Ultrasonid kąpiel do myjek ultradźwiękowych - 1 litr

28,90 zł

Cena regularna: 30,48 zł

23,50 zł

Cena regularna: 24,78 zł

szt.
Bestsellery
Argentum płyn do czyszczenia srebra - 70 ml
Argentum płyn do czyszczenia srebra - 70 ml

8,88 zł

7,22 zł

szt.
Chlorek złota - zawiera 0,18 g złota
Chlorek złota - zawiera 0,18 g złota

149,90 zł

121,87 zł

szt.
Nowości
Płyn do pisaka Złoto (Au) fine 5 ml WIELAND
Płyn do pisaka Złoto (Au) fine 5 ml WIELAND

96,90 zł

78,78 zł

szt.
Senus klej cyjanoakrylowy żel super gęsty 20g
Senus klej cyjanoakrylowy żel super gęsty 20g

23,51 zł

19,11 zł

szt.
O nas

         

                                

       

 

  Firma AG-AU Duber powstała na początku czerwca 1990 r. Od początku działalności związana była z jubilerstwem i srebrem. Złociła biżuterię srebrną i odzyskiwała srebro z materiałów fotograficznych. Jednocześnie zaczęła produkować płyn do czyszczenia srebra. Rozwijając produkcję środków chemicznych stosowanych w technologii złotniczej, produkowała także chemię gospodarczą.

           W chwili obecnej firma AG-AU specjalizuje się w produkcji chemii do metali szlachetnych i kolorowych i jest w tej chwili jej największym polskim producentem. Dzięki naszym produktom możliwe jest bezpieczne i skuteczne czyszczenie biżuterii wykonanej ze złota, srebra, miedzi i jej stopów, a także oznaczanie prób biżuterii, jej oksydowanie, wybłyszczanie, chromowanie i prace naprawcze. Większość wyrobów to oryginalne receptury opracowane przez założyciela mgr inż. chemii Wojciecha Dubera.

              Firma AG-AU DUBER jest przedsiębiorstwem rodzinnym. Obecnym właścicielem jest Rafał Duber - syn założyciela.  Naszą ofertę kierujemy zarówno do firm jubilerskich, jak i klientów indywidualnych. Dokładamy starań, aby nasze produkty były w jak najbardziej przystępnych cenach. Przedsiębiorstwo ciągle rozszerza asortyment produkowanych wyrobów i poprawia jakość już wytwarzanych, mimo że opakowania i etykiety się nie zmieniają. 

            Misją firmy jest zapewnienie zakładom jubilerskim pełnego zaopatrzenia w produkty chemiczne stosowane w technologii złotniczej a także dostarczeniu klientom indywidualnym niezbędnych środków pomocnych w domowym czyszczeniu biżuterii.

           Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania związane z naszą ofertą, prosimy o skontaktowanie się z nami – odpowiemy na nie jak najszybciej. Na stronie mogą znaleźć Państwo także praktyczne informacje związane z czyszczeniem i pielęgnacją wyrobów ze srebra oraz złota i innych metali.

              Serdecznie zapraszamy do bliższego zapoznania się z naszą pełną ofertą oraz do nawiązania współpracy i dziękujemy za odwiedzenie naszej strony internetowej.

 

Rafał Duber - właściciel firmy

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl