Polityka prywatności

Polityka prywatności oraz ochrony danych osobowych

 Jakie przepisy regulują kwestie danych osobowych?

Przede wszystkim jest to unijne rozporządzenie: Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (w skrócie nazywane „Rozporządzeniem”), a także krajowe ustawy o ochronie danych osobowych.

 Kto jest administratorem moich danych?

Administratorem danych osobowych jest firma „AG-AU Duber” Rafał Duber, adres siedziby: 63-000 Środa Wielkopolska, ul. Kijewo 54, NIP 786 165 30 90, REGON 301003008 , tel. 690 352 534, email duber@agauduber.pl

 Jak mogę nawiązać kontakt w sprawie moich danych?

W firmie został wyznaczony koordynator ochrony danych – Rafał Duber, z którym można się kontaktować w sprawie danych osobowych. Kontakt można nawiązać mailowo na adres duber@agauduber.pl  lub telefonicznie 690 352 534.

 W jakim celu będą przetwarzane moje dane?

Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji zamówienia. Sklep internetowy znajdujący się pod adresem www.agauduber.pl należący do firmy „AG-AU Duber Rafał Duber” nie prowadzi żadnych kampanii reklamowych polegających na przedstawianiu swojej oferty klientom poprzez kontakt w formie telefonicznej, listowej bądź mailowej oraz nie prowadzi Newslettera. 

Jakie dane będą przetwarzane?

Dane jakie będziemy przetwarzać to: imię (imiona), nazwisko, nazwa firmy, adres e-mail, numeru telefonu, adres zamieszkania oraz numer NIP.

W Serwisie wykorzystujemy pliki typu cookies, czyli małe pliki tekstowo-numeryczne, które są zapisywane przez system teleinformatyczny w systemie teleinformatycznym Użytkownika (na komputerze, telefonie lub innym urządzeniu Użytkownika, z którego dokonano połączenia z Serwisem) podczas przeglądania Serwisu i pozwalają na późniejszą identyfikację Użytkownika w przypadku ponownego połączenia z Serwisem z urządzenia (np. komputera, telefonu), na którym zostały zapisane.

 Komu zostaną udostępnione moje dane osobowe?

Dane osobowe będą udostępniane w minimalnym niezbędnym zakresie firmom przewozowym, w celu prawidłowej realizacji usługi dostawy zakupionych produktów.

 Czy dane będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy?

Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani poza obszar Rzeczypospolitej Polskiej.

 Jak długo będą przetwarzane moje dane?

Dane będą przechowywane/przetwarzane do momentu usunięcia prywatnego konta przez użytkownika w przypadku dokonywania zakupów poprzez zarejestrowane konto, a w przypadku dokonania zakupu bez rejestracji - przesłania wniosku o ich usunięcie.

Jakie posiadam prawa w stosunku do moich danych?

Prawa, które przysługują każdej osobie to:

  • prawo żądania dostępu do swoich danych osobowych(art. 15 Rozporządzenia), ich sprostowania (art. 16 Rozporządzenia),
  • prawo do przenoszenia danych (art. 20 Rozporządzenia),
  • prawo do usunięcia danych (art. 17 Rozporządzenia) przysługujące w określonych w Rozporządzeniu przypadkach 
  • prawo do ograniczenia ich przetwarzania (art. 18 Rozporządzenia).
  • prawo do złożenia sprzeciwu wobec przetwarzania swoich danych osobowych (art. 21 Rozporządzenia).  W przypadku sprzeciwu złożonego przed realizacją umowy lub w trakcie realizacji, złożenie będzie wiązało się z brakiem możliwości realizacji części wszystkich usług w ramach umowy i może zostać potraktowane jako wypowiedzenie umowy.
  • prawo do cofnięcia zgody (art. 6 ust 1 lit a) Rozporządzenia), w przypadkach kiedy przetwarzanie odbywa się na podstawie udzielonej zgody
  • prawo do złożenia skargi do organu nadzorczego (tj. do dnia 25.05.2018 r. do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych, a po tej dacie do organu będącego jego następcą) w przypadku uznania, że przetwarzanie Twoich danych osobowych narusza przepisy Rozporządzenia

 Skąd macie moje dane?

Twoje  dane zostały pozyskane bezpośrednio od Ciebie w trakcie rejestracji konta użytkownika poprzez które dokonywane są zakupy, bądź w trakcie dokonywania zakupu bez rejestracji.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl